Relax neděle.

by - 10.11.19

Poslední dobou mám pocit, že absolutně nic nestíhám, nevím, co dřív, a tak pro jistotu nedělám nic. Jestli budu psát nějaké shrnutí tohoto roku, nejspíš o tom napíšu něco víc, každopádně si myslím, že dnešek je ideálním dnem na moji relax neděli. 
Vždycky je dobrý nápad najít si ten čas sami pro sebe. I kdyby to mělo být pět minut čtení knížky, chvilkové nicnedělání a koukání do zdi, nebo třeba puštění si Ulice (moje guilty pleasure). 

Voňavá svíčka
V mém případě tedy spíš vonné vosky. Miluju, že už je to období přesně na pálení všech zásob, co máme doma.


Maska na obličej
Masku si snažím dávat každý týden. Jelikož mám poměrně hodně dioptrií, tak maska na obličeji pro mě znamená několik minut absolutního nic nedělání, protože vůbec na nic nevidím. Už jsem na blogu psala několikrát, že miluju právě bílý jíl.Vana & Bomba do koupele
Jak já jsem vždycky milovala naložit se do vany. Ale s nástupem na vysokou a nedělními odjezdy na kolej, na naložení se do vany nějak nezbýval čas. Moje nedělní odjezdy se přeložily na úterý, a tak mám více času na všechno. Navíc mi kamarádka k svátku dala bombu do koupele od Lush, která byla mojí úplně první bombou do koupele právě od této značky a takhle zrelaxovaná jsem už dlouho nebyla.Knížka
Střídají se u mě období, kdy čtu hodně a kdy naopak málo. Zrovna jsem ve stádiu, kdybych četla nejradši pořád, jen ten čas krapet chybí. Přesto se snažím si každý den alespoň na chvilku knížku otevřít. Nalakování si nehtů
Ještě poměrně nedávno jsem měla období, kdy jsem si nehty nelakovala vůbec. Ale. Pro mě to je přesně ta chvilka, při které nedělám nic jiného kromě lakování nehtů a následného hodinového nicnedělání (a sledování Ulice) ze strachu, že si je někde rozryju. 


Naplánovaní si týden & Pořádek ve věcech
Už jsem si zvykla, že si vždycky najdu čas na to, abych si dala dokupy diář, to, co mě čeká, odškrtala si uběhlé dny, zařadila si všechny papíry do správných desek a pozjišťovala si, co všechno bych si měla načíst na další týden. Vím, že to jako úplnej relax nezní, ale mě uklidňuje, že si všechno dám takto do pořádku. 


Film
A čím lepším zakončit relax neděli, než puštěním si oblíbeného filmu. Já jsem si nedávno po delší době pustila dva z mých nejoblíbenějších filmů - He´s Just Not That Into You (Až tak moc tě nežere - ale český dabing úplně nedoporučuju) a Snídaňový klub.


Čaj
A co víc se k podzimu a zimě hodí než čaj?


A jak si užíváte tu svoji relax neděli vy?


You May Also Like

6 komentářů

 1. Taky chci už vytáhnout své vosky a zrovna, jak jsi psala o bombě do koupele, tak mě to nalákalo, že si možná takovou koupel dám, hihi. Taky díky za tip na film, Breakfast club znám, ale to druhé zní zajímavě a odpočinkově.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak počkat, počkat! Tu první větu jsem si myslela já. Fakt je to jako by mi to z pusy vypadlo. Mám moře práce - spoustu věcí na doplnění, naučení, pochopení, procvičení, nehledě na to, že kromě učení do školy bych se měla učit němčinu, jinak to učení do školy ani nemá pořádně smysl. :D A já.. eh, piju čaj, kakao, hraju si, koukám na staré seriály a i když je mi fajn, zároveň se cítím strašně provinile. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Já si vždycky v neděli vyhradím čas jen pro sebe. Jako ty si nalakuji nehty, dám masku jak na pleť, tak do vlasů a relaxuji u televize.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 4. Tyhle neděle jsou nejlepší, ale já prostě neumím věnovat celý den odpočinku :/

  OdpovědětVymazat
 5. Naprosto dokonalý článek! Když si chci udělat den pro sebe, také si dám masku, nalakuju si nehty, zapálím svíčku. Ještě se ráda projdu do přírody a uvařím si dobré jídlo. <3

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsem si zrovna o víkendu zapalovala svíčku. Bohužel ne k relaxaci, ale k domácím úkolům, jelikož jsem také ve stavu, že nic nestíhám, ale snažím se s tím něco dělat. Obávám se ale, že to má víc škody než užitku a přesně takovýto den bych taky potřebovala!

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat

Instagram